Контакт

yellow taxi

Контакти

098 518 6000
099 518 6000
093 518 6000
044 500 0 500

Збережи номер для свободи пересування
або встановіть додаток

Контакти “Жовте Таксі”

Зв’яжіться з ефективною та надійною служби таксі в Київ. Жовте таксі пропонує першокласні послуги перевезення у столиці України. Наша команда відданих своїй справі професіоналів невпинно працює над тим, щоб забезпечити найвищий рівень обслуговування, що перевершує очікування наших шановних клієнтів.

Підтримка клієнтів на найвищому рівні

Ми цінуємо Вашу довіру, і Наша служба підтримки клієнтів працює для Вас, щоб відповісти на будь-які питання або допомогти у вирішенні проблем, які можуть виникнути. Якщо вам потрібна допомога із замовленням послуги або ви хочете змінити бронювання – наші знаючі та доброзичливі менеджери завжди готові допомогти вам.

Ми прагнемо забезпечити швидку та ефективну підтримку, гарантуючи, що Ваш досвід користувача з “Жовте таксі” буде бездоганним від початку до кінця.

Декілька каналів зв’язку

Ми розуміємо, що кожен має кращий спосіб зв’язку, і ми прагнемо задовольнити ваші потреби. Крім нашої гарячої лінії обслуговування клієнтів, ви можете зв’язатися з нами електронною поштою, у соціальних мережах або за допомогою форми контактів.

Наша команда чуйна та прагне надавати своєчасні відповіді, щоб забезпечити безперебійний зв’язок. Будь ласка, опишіть Вашу проблему детально та надішліть Ваше звернення за допомогою форми зворотного зв’язку.

    Пошта

    kiev@taxi-280.in.ua

    Завантажити наш додаток
    Соц. мережи