Драйвер

yellow taxi

Послуга драйвер у Києві та області

098 518 6000
099 518 6000
093 518 6000
044 500 0 500

Збережи номер для свободи пересування
або встановіть додаток

Ситуації, коли потрібна допомога драйвера

Проблеми зі здоров’ям
втома, нестача сну, раптові зміни погоди, травми або погіршення хронічних захворювань можуть погіршити здатність безпечно керувати автомобілем, збільшуючи ризик нещасних випадків.

Вживання алкоголю
незаплановані свята чи зустрічі з друзями часто пов’язані із вживанням алкоголю. Однак водіння у нетверезому вигляді є незаконним та небезпечним. Послуги тверезого водія забезпечують комфортну та безпечну подорож додому.

Медичні обставини
наявність тверезого водія стає необхідною для безпечного перевезення після проходження медичних процедур або прийому ліків, що забороняють водіння.

Складні погодні умови
відсутність досвіду або навичок керування, а також несприятливі погодні умови можуть ускладнити водіння. Тверезий водій може впоратися з цими проблемами, гарантуючи безпроблемну подорож до місця призначення.

Вартість послуг

Вартість послуги тверезого водія від “Жовте таксі” залежить від різних факторів, у тому числі від часу доби та відстані, яку необхідно подолати. Зв’язавшись з нашими операторами, ви зможете дізнатися точну ціну на потрібний вам маршрут та домовитись про приїзд водія.

Примітно, що вартість цієї послуги сягне порівняно зі штрафами за керування у нетверезому вигляді або витратами внаслідок аварій. Вибір виклику водія по телефону або через програму для смартфона – це невелика інвестиція часу, яка гарантує, що ви уникнете ускладнень, пов’язаних з водінням у стані алкогольного сп’яніння, втоми або поганого самопочуття.

Пошта

kiev@taxi-280.in.ua

Завантажити наш додаток


Соц. мережи